כ"ז אייר התשפ"א, 09/05/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

2 אקדחים ו-46 ק”ג של סמים נתפסו בקרית אתא

תפיסת האקדחים אצל הצעיר בקרית אתא. צילום: דוברות המשטרה, מחוז חוף
Tuesday May 4, 2021

בלשי תחנת זבולון, שפשטו שלשום על דירה במרכז העיר קרית אתא, חשפו במקום 2 אקדחים ומשתיק קול, וכן 46 קילוגרמים של חומר החשוד כסם מסוג חשיש וקנאביס. בדירה נעצר צעיר בן 20.

האקדחים, מסוג ברטה ומסוג FN וכן החומרים החשודים כסמים מסוכנים, נתפסו והועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל. 

בדיון שנערך בבית משפט השלום בקריות, ביקש נציג תחנת זבולון, שמעצר החשוד יוארך בעשרה ימים, כדי להשלים את החקירה. הוא גם הציג לשופט חומר חקירה חסוי.

בפשיטה של המשטרה נתפסו סמים ואקדחים. צילום: דוברות המשטרה, מחוז חוף

עורכת דינו של החשוד, לימור דדון טענה, כי השאלה שהמשטרה חייבת לבדוק היא, האם החשוד מתגורר לבדו בדירה, או שיש עוד אנשים שמתגוררים בה. לדבריה, הדירה שייכת לדודתו של החשוד, שאיפשרה לו לגור בה, אבל יש עוד קרובי משפחה וחברים, שמשתמשים בדירה. “מדובר בדירה שמשמשת אנשים רבים מאוד. אחיינים ודודים ובני דודים וחברים, ואי אפשר לומר כי החשוד כאן משתמש באופן בלעדי ולבדו בדירה. נכון שהוא מתגורר בדירה, היו לו בעיות עם אימו ולכן דודתו איפשרה לו לגור בדירתה. מדובר בדירה שמשמשת את כל המשפחה וחברים רבים”. 

השופט בן ציון ברגר, ציין בהחלטתו, כי החשוד אינו משתף פעולה עם החוקרים וכי שיחרורו עלול לפגוע בהמשך החקירה. בשלב זה הורה השופט להאריך את מעצרו בשלושה ימים נוספים.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף