ג' טבת התשפ"ב, 07/12/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

3 מנהלות בכללית במחוז סיימו את תוכנית “ענבר” היוקרתית

תוכנית "ענבר" הינה עתודה ניהולית במערכת הבריאות. ד״ר אפרת גיל, רונן נודלמן, פרופ' נחמן אש, ד״ר סוניה כרכבי, ד״ר אכלאס דקה סעד אלדין. צילום: דוברות כללית
Monday November 22, 2021

באירוע מכובד שנערך בתל אביב, בהתאם להנחיות הקורונה, במעמד שר הבריאות ניצן הורוביץ, מנכ”ל משרד הבריאות פרופ’ נחמן אש, מנכ”ליות הקופות וצמרת מערכת הבריאות בישראל, הוענקו תעודות סיום למסיימי תוכנית ״ענבר״ היוקרתית, ל-3 מנהלות בכללית במחוז חיפה וגליל מערבי:

ד”ר סוניה כרכבי – מומחית ברפואת המשפחה ומנהלת מינהלת כרמל.

ד”ר אפרת גיל – מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה, ומשמשת כגריאטרית מרחבית במחוז ובמרכז הרפואי כרמל.

ד”ר אכלאס דקה סעד אלדין – מומחית ברפואת נשים ומנהלת מרכז בריאות האישה בכרמיאל.

תוכנית “ענבר” הינה עתודה ניהולית במערכת הבריאות, מיזם משותף של משרד הבריאות ואירגון ״מעוז״, אשר נועדה לגבש את העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת הבריאות, המבוססת על כלל חלקיה: קופות חולים, בתי חולים, מטה ויחידות משרד הבריאות וצה”ל.

התוכנית שואפת לייצר שפה משותפת סביב אתגרי הליבה של מערכת הבריאות, להגדיל את האמון בין השחקנים הבכירים במוקדי ההשפעה השונים של המערכת, לפתח יכולות ניהוליות ומנהיגותיות, וליצור רשת של מנהיגות ומנהיגים המחוללים שינויים משמעותיים במערכת הבריאות הציבורית בישראל.

 במסגרת התוכנית שנמשכה כשנתיים, למדו המשתתפים על ערכי מנהיגות ועסקו באתגרים החברתיים-כלכליים של מדינת ישראל והשפעתם על מערכת הבריאות, לצד פיתוח המנהיגות האישית, וכן בניית הקבוצה והרשת. חלק זה של התוכנית מתקיים בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת הרווארד וכלל נסיעה לסיור לימודי בארה”ב.

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, ליווה את המנהלות במהלך הטקס ובירך: “גאווה גדולה לכללית ולמחוז חיפה וגליל מערבי. אני מברך אותן על הדרך שהן עשו ואין לי ספק שהידע שהן צברו במהלך הלימודים, יתרום להן בהמשך דרכן כמנהלות במערכת הבריאות בישראל”. 

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף