י"ב אייר התשפ"ד, 20/05/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

בצל הקורונה בחרה מערכת החינוך של קריית ביאליק את מצטייניה

בחרה את מצטייניה. מימין לשמאל: מנהל בית הספר קדימה, יוסי חלוואני, ראש העיר, אלי דוקורסקי, מנהל אגף החינוך, עמי ראובן וסגנית מנהל אגף החינוך, טלי סוקניק. צילום: דוברות עיריית קרית ביאליק
Wednesday July 8, 2020

משבר הקורונה לא פסח השנה על טקס הענקת תעודות הצטיינות לתלמידי מערכת החינוך בקריית ביאליק. בשל משבר הקורונה, לא התאפשר לכנס את כל המצטיינים והוריהם תחת קורת גג והטקסים התקיימו במתכונת בית ספרית ללא נוכחות ההורים. על מנת לאפשר להורי המצטיינים לצפות בטקסים ולהתמלא גאווה לאור המעמד המכובד, שודרו הטקסים בשידור ישיר באמצעות דף הפייסבוק.

121 תעודות הצטיינות חולקו בבתי ספר יסודיים, 117 בחטיבות הביניים ו- 110 תעודות בחטיבה העליונה. בנוסף להצטיינות בלימודים בבתי ספר יסודיים, הוענקו תעודות עבור שיפור משמעותי בהישגים, הצטיינות חברתית ולתלמידי כיתות ב’ ניתן מעמד מיוחד עבור אלופי קריאה.

את התעודות העניק ראש העיר, אלי דוקורסקי, אשר בירך את התלמידים המצטיינים: “מסורת לא מפסיקים, גם לא הקורונה. אני שמח לקיים את טקס מצטייני ראש העיר לתלמידי בתי הספר בקריה גם אם הם מתקיימים בהתאם להגבלות משרדי הבריאות והחינוך. אני גאה בחוסנה, חוזקה ואיכותה של מערכת החינוך בקריית ביאליק המחנכת למצוינות. לא בכדי בהשקעות פר תלמיד קריית ביאליק נמצאת במקום הראשון בארץ בין העיריות.  בצד ההשקעה בחינוך להישגים, המערכת מטפחת את החינוך הערכי, שיפור חוויית הלמידה של התלמידים ומחויבותם לזולת, למדינה ולסביבה”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments