ט"ז תמוז התשפ"ד, 22/07/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

הכללית מספקת תרופות עד הבית

שירות תרופות עד הבית על ידי שליח - לריסה פבלצוב סגנית רוקחת בחיפה צילום: דוברות כללית
Wednesday May 13, 2020

בצל הקורונה מרחיבה כללית את הפתרונות לקבלת תרופות בנוחות ותוך צמצום הצורך בהגעה לבית המרקחת. לאחר שכללית הפעילה במהירות, במהלך בידוד הקורונה, שירות של הכנת מארזי תרופות לאיסוף עצמי, ניתן מעתה גם להזמין את הבאת התרופות אל בית המטופל. בשירות החדש המטופל מזמין באמצעות אתר או אפליקצית כללית את התרופות ותמורת תשלום של 27 ₪ (פטור לבני 75 ואילך בתקופת הקורונה) יובא לביתו מארז התרופות בתוך פרק זמן של עד 72 שעות בשבוע עבודה, למעט מספר פריטים שיש להם מגבלה. התשלום מבוצע באמצעות הוראת התשלום הקבועה (בילינג).

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מציין כי השירות החדש הוא נדבך נוסף בשורה של יוזמות בכללית להקלה על המטופלים בקבלת תרופות שיישומן הואץ בימי קורונה: מבוטחי כללית יכולים מזה זמן רב לקבל את מנת התרופות החודשית שלהם למשך 4 חודשים וכך מצטמצם הצורך להגיע לבית המרקחת. בשיא משבר הקורונה הסתייעה אספקת התרופות לבית המטופל ע”י מתנדבים, ועתה ניתן לקבלן באמצעות שליח. מדובר בשירות שכללית עמדה להציע למבוטחיה בכל מקרה ואשר יישומו זורז בעקבות מגפת הקורונה ובעקבותיה החשיבות הנוספת בצמצום הצורך בהגעה פיזית לבית מרקחת  והפחתת עומסים.

נוסף על כך, חתמה כללית על הסכם קונסיגנציה עם עוד 2 סניפי סופרפארם: בקרית חיים ובקרית אתא, שגם בהם יכולים מבוטחיה למשוך תרופות מירשם בהשתתפות עצמית בלבד, כמו בבית מרקחת במרפאה. כך היצע הכתובות לאספקת תרופות למבוטחים גדל עוד יותר, לאחר שלכללית יש מאות בתי מרקחת בכל מרפאה שלה ברחבי המחוז ועוד שורה של הסכמים עם סניפי הפארמים ובתי מרקחת פרטיים.

שירות אספקת תרופות על ידי שליח החל לפעול בחיפה ובקריות ויורחב בהמשך לרחבי מחוז חיפה וגליל מערבי.  

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments