י' ניסן התשפ"ד, 18/04/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

הרב פרץ: “קורא לראש הממשלה נתניהו ולבני גנץ – ממשלת אחדות רחבה זהו צו השעה”

שר החינוך ויו"ר הבית היהודי התייחס היום (רביעי) להתרחשויות הפוליטיות על רקע המו"מ הקואלציוני להרכבת ההמשלה. תוך כך פנה השר פרץ בקריאה לראש הממשלה נתניהו ולבני גנץ להקים ממשלת אחדות רחבה.

צילום: דוברות משרד החינוך
Wednesday September 25, 2019
אורגד עמר

השר הרב פרץ: “החברה הישראלית פצועה ושסועה. אנחנו אחרי 2 מערכות בחירות כלליות ועוד אחת לפני שנה ברשויות המקומיות. הבחירות האלו קרעו וקורעות את החברה הישראלית מבפנים. כואב לי באופן אישי שהשיח במערכת הפוליטית והתקשורתית בישראל הוא שיח של קיטוב. הרי אחים ואחיות אנחנו, למחרת הבחירות צריך לחזור לחיות יחד. כל המגזרים. כל השבטים.

יש אלונקה ושמה מדינת ישראל ואנו סוחבים אותה יחד. לכן גם בחרתי את “ערבות הדדית” כנושא השנתי במערכת החינוך, סולידריות בין השבטים ובין המחנות היא הדבר שהכי נצטרך היום במדינת ישראל. ערבות הדדית היא התרופה. בעוד כמה ימים נעמוד בתפילת ראש השנה, ונאמר את הפסוק מהתפילה המפורסמת “ונתנה תוקף”: “וכל באי עולם יעברון לפניך כבני מרון”.

אנו לא עומדים בתפילה כאנשים פרטיים אלא אנו עומדים כולנו יחד. כאומה וכאנושות. כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו. זהו המסר גם לנו. אנו עומדים יחד, כל אחד ודעתו ותפיסת עולמו, עם החסרונות והיתרונות שלו, אל מול האתגרים ומבקשים טוב. מפה אני קורא לראש הממשלה נתניהו ולבני גנץ, ממשלת אחדות רחבה זהו צו השעה. כולנו רוצים בטובתה של מדינת ישראל ואני מאמין שאפשר לשתף פעולה, שני המחנות יחד, למען עתיד טוב יותר עבור מדינת ישראל, עם ישראל והחינוך בישראל”.

הרשם
שלח הודעה אודות
1 Comment
הכי הרבה הצבעות
החדשות ביותר הישנות ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
ליאת
4 שנים

אין לו זכות לבוא בדרישות
זמנו כשר חינוך עומד להיגמר