ט"ז סיון התשפ"ד, 22/06/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

מנהלת חדשה למרפאת “צאלון” של כללית בקרית חיים

ד"ר עדי שולחני. צילום: דוברות כללית
Thursday July 23, 2020

צוותי כללית בקריות מתחדשים בכוחות צעירים ובמסגרת זו מונתה ד”ר עדי אמלם – שולחני, כמנהלת החדשה של מרפאת “צאלון” בקרית חיים, לאחר שלמדה רפואה בטכניון והתמחתה במחלקה לרפואת משפחה בחיפה, המשותפת לטכניון ולכללית.

ד”ר שולחני בחרה ברפואה, כי רואה בו מקצוע שהוא שליחות ודרך חיים ולא “עבודה”. בהמשך, בחרה ברפואת משפחה כתחום ההתמחות שלה, בשל החשיבות הרבה שהיא מייחסת לטיפול רציף והמשכי במטופלים לאורך חייהם, כדרך להשפיע על בריאותם מתוך היכרות אישית ומעורבות בתהליך.

עוד בהיותה בשלב ב’ בהתמחות, החלה כרופאה במרפאת “צאלון” ומשך כ-6 שנים הייתה רופאה בצוות המרפאה, תחת ניהולה של ד”ר קטלינה מרקוביץ, שיצאה לאחרונה לגימלאות. עם התפנות התפקיד ולאחר שעברה גם  קורס עתודה ניהולית שנערך בכללית, החלה לנהל את המרפאה.

ד”ר שולחני בת 37, אם ל-4 בנים מתגוררת בקרית שמואל, במעט זמנה החופשי אוהבת לבשל ולארח, ואף להיות הנדימן (או וומן…) לעת מצוא.

המרפאה בניהולה משרתת את רוב אוכלוסיית השכונה קרית חיים מערבית, כ-7400 מטופלים, מבוטחי כללית. מדובר במרפאה עם אוירה משפחתית ושכונתית אשר מעורבת מאד בפעילויות בקהילה, בהדרכות ושותפויות עם מוסדות העוסקים במגוון גילאים ואוכלוסיות: החל מהגנים ועד מועדוני גיל הזהב, קליטת עליה ומערכת הרווחה, מהלך אותו קידמה מאד ד”ר מרקוביץ.

במרפאה 5 רופאי משפחה ו-2 רופאי ילדים, 3 אחיות בניהולה של שירן קליין שושן, 3 עובדות משרד בניהולה של יוליה שקולניק ו-3 רוקחות בניהולה של סופיה סרקין.

כמו כן, נערכות במרפאה קבוצת הליכה בהנחיית מאמן כושר מטעם כללית, סדנאות אורח חיים בריא, סוכרת וגמילה מעישון.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments